Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


 

Vodovod Chroustovice_info přihláška_II.jpg


  Výběr poplatků.jpg

 

 

 

 

 

 

Kontejner na textil byl přesunut na sběrný dvůr. Sběrný dvůr_kontejner na oblečení_201911.jpg

  

 

Od nového roku musí být na základě novely veterinárního zákona č. 302/2017 Sb. psi na území České republiky označeni mikročipem.

Označení psů mikročipem provádějí soukromí veterinární lékaři, kteří jsou oprávněni vykonávat veterinární léčebnou a preventivní činnost (jsou registrovaní u Komory veterinárních lékařů ČR: https://www.vetkom.cz/seznam-veterinaru).

Zdroj informací: https://www.svscr.cz/zdravi-zvirat/povinne-oznacovani-psu/

Povinné označování psů_IV.jpg

 

Upozornění Rady městyse Chroustovice

Nebude-li uhrazena faktura za pitnou vodu do 30 dnů po splatnosti, bude přistoupeno k odpojení nemovitosti od dodávky pitné vody. Znovu připojení vodoměru k odběru a dodávce pitné vody je zpoplatněno částkou ve výši 1500 Kč.

voda_splatnost faktury.jpg

  

 

Místní akční skupina Holicko úspěšně pokračuje v podpoře drobného podnikání na Holicku. Za předchozí dva roky již podpořila 11 projektů drobných podnikatelů z Holicka v celkové výši 2,5 mil Kč. A v letošním roce přibylo dalších 8 projektů za 3,1 mil Kč.

Kromě toho, že fungujeme jako regionální dotační agentura, tak se zabýváme i jinou činností, jež má za cíl rozvíjet podnikání na Holicku. Jedná se o zavedení jednotného regionálního značení výrobků s názvem KRAJ PERNŠTEJNŮ regionální produkt®.

Propagace značky a značených výrobků probíhá jak formou reklamních tiskovin (katalog výrobků, noviny apod.), prostřednictvím médií (webové stránky), tak i na společných akcích a prezentacích, např. Sousedské slavnosti v Perníkové Chaloupce, Dny Holicka, Otevření lázeňské sezóny v Lázních Bohdaneč, Festival chutí, vůní a řemesel v Pardubicích apod.

Proto neváhejte a navštivte naše webové stránky www.holicko.cz, kde jsou zveřejněny základní informace o činnosti MAS Holicko. V případě potřeby získání přesnějších informací se obraťte na ředitelku MAS Holicko Ing. Michaelu Kovářovou, tel.: 775 302 057, e-mail: mas@holicko.cz.

 

Podpora podnikatelů_MAS Holicko.pdf

 

  

 

Rada městyse Chroustovice upozorňuje na potřebu šetřit pitnou vodou, a proto je z důvodu ochrany vodního zdroje vyhlášen zákaz využívání vody z obecního vodovodu na zalévání zahrádek, mytí aut, napouštění bazénů... šetření vodou_20190425.jpg

 

    

 

  

 

 


 

 

24. 1. Milena

Zítra: Miloš

uhersko_kraj.jpg

Úřední hodiny:

Středa: 19:00 - 21:00

Telefon: 466 676 121
Mobil: 724 186 301

 

 

 

 

 

 

 

Návštěvnost stránek

077907